Olja på duk, skogsbild med vattendrag. Signerad. Ställvis med krackelering, ram med smärre dekorskador. (70x52)
1 400 SEK | 2018-09-18 12:18 |
1 300 SEK | 2018-09-30 08:33 |
1 100 SEK | 2018-09-29 17:38 |
650 SEK | 2018-09-28 16:07 |
250 SEK | 2018-09-27 21:36 |
100 SEK | Startpris |