Träskuren och bemålad. Monogramsignerad OL. Nötningar, färgslitage, ben med avslag. (Höjd 18)
2 100 SEK | 2018-09-30 11:15 |
2 000 SEK | 2018-09-29 14:01 |
1 900 SEK | 2018-09-17 11:45 |
1 800 SEK | 2018-09-28 16:51 |
1 400 SEK | 2018-09-28 01:11 |
1 200 SEK | 2018-09-27 22:10 |
100 SEK | Startpris |