Olja på pannå, gårdsbild. Signerad, a tergo daterad 1968. (36x54)
300 SEK | 2018-09-30 11:50 |
250 SEK | 2018-09-30 10:03 |
150 SEK | 2018-09-30 08:58 |
100 SEK | 2018-09-27 22:04 |
100 SEK | Startpris |