Slitage, bl.a. med skador. (Längsta längd ca.300)
1 000 SEK | 2018-09-29 22:28 |
950 SEK | 2018-09-30 11:41 |
700 SEK | 2018-09-30 11:39 |
550 SEK | 2018-09-27 23:53 |
350 SEK | 2018-09-28 01:35 |
250 SEK | 2018-09-27 22:34 |
150 SEK | 2018-09-27 21:19 |
100 SEK | 2018-09-27 20:44 |
100 SEK | Startpris |