2st tråg samt bemålat skrin. Bl.a. orginalmålad. Slitage, kantskador, torrsprickor. (Längd 28-75)
350 SEK | 2018-09-29 22:28 |
300 SEK | 2018-09-30 12:00 |
150 SEK | 2018-09-28 12:47 |
100 SEK | 2018-09-27 21:56 |
100 SEK | Startpris |