Tråg av ek. Monogramsignerad. Ytslitage. (Längd 49,5)
1 300 SEK | 2018-09-30 11:48 |
1 200 SEK | 2018-09-30 11:53 |
1 000 SEK | 2018-09-30 10:59 |
450 SEK | 2018-09-28 13:53 |
150 SEK | 2018-09-28 11:37 |
100 SEK | 2018-09-28 01:15 |
100 SEK | Startpris |