Laggade buttar 2st, originalmålade. Korg med lock, origanalmålad, m.m. Slitage, bl.a. med skador. (Längsta längd 30)
200 SEK | 2018-09-28 07:55 |
150 SEK | 2018-09-30 09:31 |
100 SEK | Startpris |