Olja på duk, komposition. Signerad och daterad 86. (117x89)
4 600 SEK | 2018-09-30 11:55 |
4 400 SEK | 2018-09-30 11:40 |
4 200 SEK | 2018-09-30 11:55 |
3 400 SEK | 2018-09-30 00:24 |
1 900 SEK | 2018-09-29 20:13 |
1 600 SEK | 2018-09-28 23:11 |
1 500 SEK | 2018-09-28 18:09 |
300 SEK | 2018-09-28 08:42 |
250 SEK | 2018-09-27 21:51 |
200 SEK | 2018-09-28 00:41 |
100 SEK | Startpris |