Terrin med lock, tillbringare, mattallrikar 12st, såskanna, djupa tallrikar 6st, förrättstallrikar 9st, uppläggningsfat 3st samt skål med hänklar. En mattallrik med spricka, gräddkanna och tre uppläggningasfat av snarlik modell medföljer. Bl.a med missfärgningar och krackeleringar. Några delar med nagg. (Längsta längd 42)
1 100 SEK | 2018-09-30 10:18 |
1 000 SEK | 2018-09-29 22:47 |
900 SEK | 2018-09-30 10:02 |
650 SEK | 2018-09-29 16:35 |
600 SEK | 2018-09-28 02:35 |
550 SEK | 2018-09-27 21:45 |
100 SEK | Startpris |