Etsning, motiv från Falun. I trycket monogramsignerad. Inramad. (15x19,5)
500 SEK | 2018-09-29 08:32 |
450 SEK | 2018-09-29 22:10 |
350 SEK | 2018-09-28 00:43 |
100 SEK | 2018-09-27 20:47 |
100 SEK | Startpris |