Krita, kvinnostudie. Signerad och daterad 1941. Med dedikation. Inramad. Mindre fläckar. (64x48)
1 100 SEK | 2018-09-30 11:58 |
1 000 SEK | 2018-09-28 13:35 |
450 SEK | 2018-09-30 11:56 |
350 SEK | 2018-09-29 20:14 |
100 SEK | Startpris |