Porslin och mässing. Stämplade Rörstrand. Förgyllningsslitage, fläckar. (Höjd 16)
850 SEK | 2018-09-30 12:01 |
800 SEK | 2018-09-30 11:59 |
350 SEK | 2018-09-29 23:25 |
200 SEK | 2018-09-29 22:11 |
100 SEK | Startpris |