Målat på väv. Med dekor av blomsterurnor och figurer. Hårt färgslitage, lagningar, hål. (280x130)
3 000 SEK | 2018-09-30 11:11 |
2 900 SEK | 2018-09-30 11:44 |
1 500 SEK | 2018-09-30 07:27 |
1 500 SEK | 2018-09-30 09:07 |
100 SEK | Startpris |