Rostfritt stål. Fiskgafflar 12st, fiskknivar 12st, matknivar 12st, matskedar 12st. Bruksslitage, repor. (Knivarnas längd 20)
950 SEK | 2018-09-30 12:02 |
900 SEK | 2018-09-29 22:47 |
350 SEK | 2018-09-29 16:46 |
250 SEK | 2018-09-28 17:12 |
100 SEK | 2018-09-28 16:13 |
100 SEK | Startpris |