Fajans. Signerad, etikettmärkt. Baktill med minimalt nagg. (20x20)
550 SEK | 2018-09-30 10:21 |
500 SEK | 2018-09-29 17:37 |
450 SEK | 2018-09-29 16:19 |
100 SEK | 2018-09-28 11:49 |
100 SEK | Startpris |