Rund form. Brätte med pärlbård. Repor, ytslitage. (Diameter 27,5, vikt 550g.)
1 500 SEK | 2018-09-30 10:27 |
1 400 SEK | 2018-09-27 18:55 |
1 300 SEK | 2018-09-27 18:53 |
100 SEK | Startpris |