Färglitografi, komposition med kvinna. Signerad och numrerad. Inramad. (50x70)
1 900 SEK | 2018-09-25 10:49 |
1 800 SEK | 2018-09-30 11:37 |
850 SEK | 2018-09-27 21:48 |
100 SEK | Startpris |