55820. Dansk møbelproducent: Sofabord af palisander,

let udskåret sarg, plade med svag buet side og ender. Ca. 1970. H. 53. B. 58. L. 131.
Proveniens: Hidrørende Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo. Cites certifikat medfølger

Sale No 55820

Auction closed!
26 September 2018 19:34

Unsold

Estimate 1500-2000 DKK

Web auction

Finished

Fees

Buyer's Premium 25% Inc. VAT
Fixed charge 65 DKK Inc. VAT

Payment service