11 delar Tebe, med dekorbortfall och slitage. 6 delar Picknick, med nagg.
750 SEK | 2018-09-30 12:15 |
700 SEK | 2018-09-30 19:07 |
600 SEK | 2018-09-30 19:06 |
500 SEK | 2018-09-29 18:23 |
250 SEK | 2018-09-17 00:57 |
125 SEK | 2018-09-19 10:34 |
100 SEK | Startpris |