Signerad, samt numrerad. Smärre bruksslitage, höjd 29 cm.
750 SEK | 2018-09-27 05:57 |
400 SEK | 2018-09-30 19:51 |
250 SEK | 2018-09-23 21:22 |
200 SEK | 2018-09-23 21:13 |
100 SEK | 2018-09-17 20:48 |
100 SEK | Startpris |