2 st, Famille Rosedekor med tuppmotiv, en med mindre nagg, vänstra tallriken med lagning, diam. 22,5 cm
2 200 SEK | 2018-10-14 15:05 |
2 000 SEK | 2018-10-14 13:35 |
2 000 SEK | 2018-10-14 15:05 |
1 100 SEK | 2018-10-14 12:18 |
950 SEK | 2018-09-25 19:17 |
600 SEK | 2018-10-06 20:53 |
100 SEK | Startpris |