2 st, Aluminia/Royal Copenhagen, Danmark omkring 1960-tal, höjd ca 10 cm, en med nagg på fotring
450 SEK | 2018-10-21 19:51 |
125 SEK | 2018-10-07 13:24 |
100 SEK | 2018-10-06 20:59 |
100 SEK | Startpris |