Tidigt 1900-tal, ek, längd 46 cm, flis ur, bruksslitage
550 SEK | 2018-10-21 10:31 |
500 SEK | 2018-10-21 20:26 |
400 SEK | 2018-10-09 21:25 |
125 SEK | 2018-10-09 13:25 |
100 SEK | Startpris |