Folierat glas, bruksslitage och nagg förekommer, skada i hörnet. 35 x 121 cm.
350 SEK | 2018-10-21 20:51 |
300 SEK | 2018-10-21 18:03 |
200 SEK | 2018-10-21 14:14 |
100 SEK | Startpris |