59290. Philip Starck for Kartell: Seks skalstole model "Eros"

Sorte skaller, søjleben af stål med rund fod. Alle stemplede i stellet. Bredde 62, sædehøjde 45 cm

Brugsspor, småridser, to stole med krakeleringer i overfladen i sædet

Sale No 59290

Auction closed!
24 October 2018 19:31

Hammer price7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 3.000 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Estimate 5000 DKK

Bidding

223703.000 DKK2018-10-20 08:40
 3.000 DKK Start price

Web auction

Finished

Fees

Buyer's Premium 25% Inc. VAT
Fixed charge 71,3 DKK Inc. VAT

Payment service