Väggfält, olja på väv. Signerad och daterad 1930. Enligt uppgift från Elfsborgs slott, Falun. (112x127)
1 200 SEK | 2018-11-11 11:37 |
1 100 SEK | 2018-11-11 10:44 |
1 000 SEK | 2018-11-10 18:50 |
850 SEK | 2018-11-09 21:15 |
600 SEK | 2018-11-09 14:58 |
250 SEK | 2018-11-09 09:17 |
100 SEK | Startpris |