Förnicklad metall och mahogny. Med rik reliefdekor och genombrutet mönster. Stämplat. Nyckel finns. Ytslitage. (Höjd 40, bredd 27)
2 400 SEK | 2018-11-11 11:47 |
2 300 SEK | 2018-11-11 11:36 |
1 500 SEK | 2018-11-10 12:32 |
1 400 SEK | 2018-11-10 18:26 |
1 200 SEK | 2018-11-09 21:23 |
1 200 SEK | 2018-11-10 08:07 |
900 SEK | 2018-11-09 20:41 |
850 SEK | 2018-11-09 09:16 |
850 SEK | 2018-11-09 16:02 |
650 SEK | 2018-11-08 19:56 |
600 SEK | 2018-11-08 22:27 |
500 SEK | 2018-11-08 19:48 |
100 SEK | 2018-11-08 19:42 |
100 SEK | Startpris |