Med kåpor i lackad plåt. Bruksslitage, repor, senare handtag. (Höjd 79, längd 105)
6 000 SEK | 2018-11-11 11:58 |
5 800 SEK | 2018-11-10 10:56 |
4 000 SEK | 2018-11-09 19:58 |
1 800 SEK | 2018-11-09 13:35 |
1 100 SEK | 2018-11-08 20:05 |
100 SEK | Startpris |