Emaljtavla. "Sagoberättaren". Signerad och daterad 1989 och a tergo betitlad. 40x40 cm. Obetydliga repor och märken.
4 600 SEK | 2018-11-06 17:03 |
4 400 SEK | 2018-11-06 16:50 |
4 200 SEK | 2018-11-01 15:26 |
3 800 SEK | 2018-10-29 14:46 |
800 SEK | 2018-10-27 09:36 |
450 SEK | 2018-10-25 10:11 |
350 SEK | 2018-10-24 09:53 |
300 SEK | 2018-10-23 22:32 |
300 SEK | Startpris |