Teak, samt mässing. 3 elektriska ljuspunkter, skärmar med slitage och skador. Ojordad elkontakt.
1 000 SEK | 2018-11-25 19:45 |
950 SEK | 2018-11-25 19:45 |
650 SEK | 2018-11-25 19:44 |
600 SEK | 2018-11-25 19:44 |
550 SEK | 2018-11-25 17:03 |
450 SEK | 2018-11-25 16:12 |
175 SEK | 2018-11-13 12:50 |
150 SEK | 2018-11-11 21:09 |
125 SEK | 2018-11-10 14:19 |
100 SEK | 2018-11-08 21:26 |
100 SEK | Startpris |