Betsad furu, 1900-talets mitt, 2-delat. Smärre bruksslitage. 104 x 50 cm, höjd 183 cm.
450 SEK | 2018-11-09 19:44 |
400 SEK | 2018-11-25 19:52 |
300 SEK | 2018-11-18 14:17 |
100 SEK | Startpris |