Set om fem tallrikar med underglasyrblå dekor av pagoder och flodlandskap. Kinesisk Willow Pattern. Qianlong (1736-1795) till tidigt 1800-tal. Nagg samt sprickor
500 SEK | 2018-11-25 18:15 |
450 SEK | 2018-11-25 20:12 |
250 SEK | 2018-11-25 17:24 |
100 SEK | 2018-11-13 09:25 |
100 SEK | Startpris |