Signerad samt daterad 1964, bra skick, höjd 15 cm
1 000 SEK | 2018-12-02 19:27 |
950 SEK | 2018-12-02 19:27 |
550 SEK | 2018-12-02 19:26 |
400 SEK | 2018-12-01 14:56 |
300 SEK | 2018-11-26 19:12 |
100 SEK | 2018-11-20 18:28 |
100 SEK | Startpris |