Please move the mouse or click on the screen to activate it again!
Bordplade med udtræk H. 77, Ø 120 cm. Tre tillægsplader á 55 cm hver med sarg medfølger. Brugsspor og ridser. Afslag samt delvis afslebet lak på ene tillægsplade.