Handmålad blomdekor och förgyllning. Konturerat brätte. Förgyllningsslitage. (Diameter 24,5)
1 400 SEK | 2018-12-09 12:01 |
1 300 SEK | 2018-12-09 12:05 |
1 200 SEK | 2018-12-08 01:31 |
800 SEK | 2018-12-07 09:52 |
550 SEK | 2018-12-06 11:52 |
500 SEK | 2018-12-05 22:05 |
100 SEK | Startpris |