Olja på pannå, hundporträtt. Signerad N A Lindquist. I samtida ram. (31x23)
1 300 SEK | 2018-12-09 09:32 |
1 200 SEK | 2018-12-09 11:53 |
650 SEK | 2018-12-08 13:39 |
500 SEK | 2018-12-07 09:24 |
350 SEK | 2018-12-06 18:51 |
200 SEK | 2018-12-06 11:46 |
100 SEK | 2018-12-05 23:05 |
100 SEK | Startpris |