Olja på duk, fiskare. Osignerad. Ställvis krackelerad. (39x57)
1 000 SEK | 2018-12-09 11:34 |
950 SEK | 2018-12-09 11:44 |
750 SEK | 2018-12-08 23:10 |
600 SEK | 2018-12-08 21:52 |
300 SEK | 2018-12-06 13:11 |
200 SEK | 2018-12-05 21:01 |
100 SEK | Startpris |