Akvarell och täckvit, "På gröna kviet". Signerad. Inramad. (23x33)
700 SEK | 2018-12-09 11:46 |
650 SEK | 2018-12-09 09:47 |
600 SEK | 2018-12-07 17:55 |
550 SEK | 2018-12-05 23:10 |
250 SEK | 2018-12-06 12:20 |
150 SEK | 2018-12-06 10:36 |
100 SEK | Startpris |