Etsning, "Carl Snoilsky". Signerad i plåten. Inramad. (8x5)
700 SEK | 2018-12-08 17:19 |
650 SEK | 2018-12-07 11:08 |
500 SEK | 2018-12-06 18:51 |
300 SEK | 2018-12-06 13:12 |
100 SEK | 2018-12-05 22:04 |
100 SEK | Startpris |