Delvis gultonat glas. Med slipade sidor. Etikettmärkt, signerad. Mindre mynningsnagg. (Höjd 15)
650 SEK | 2018-12-09 11:58 |
600 SEK | 2018-12-09 12:00 |
500 SEK | 2018-12-09 11:39 |
150 SEK | 2018-12-07 22:06 |
100 SEK | Startpris |