Porslin med tidstypisk s.k. kompanidekor i kobolt. H ca 7 cm, D ca 14,5 cm. Obetydligt ytslitage. Proveniens: Börje Forssells samling, Göteborg.
4 800 SEK | 2018-12-18 18:08 |
4 600 SEK | 2018-12-18 18:06 |
2 600 SEK | 2018-12-18 17:48 |
600 SEK | 2018-12-14 11:56 |
350 SEK | 2018-12-04 21:39 |
300 SEK | Startpris |