3 st, Famille Rose med underglasyrblått, ngt avvikande dekor, skador/lagningar. Diameter 23 cm
850 SEK | 2019-01-20 20:25 |
800 SEK | 2019-01-20 16:52 |
650 SEK | 2019-01-20 20:25 |
450 SEK | 2019-01-20 18:57 |
100 SEK | 2019-01-13 22:07 |
100 SEK | Startpris |