Uggla, Danmark 1900-talets slut, mindre nagg, höjd 40 cm
1 200 SEK | 2019-01-20 18:58 |
1 100 SEK | 2019-01-20 18:41 |
900 SEK | 2018-12-29 21:50 |
750 SEK | 2018-12-18 23:13 |
100 SEK | 2018-12-18 00:29 |
100 SEK | Startpris |