Förgylld. Med rik reliefdekor i pastellage. Lagningar, senare förgyllning, dekoravslag. Oljemålning, 18/1900-tal. (Innermått 76x62)
2 200 SEK | 2019-01-13 10:50 |
2 100 SEK | 2019-01-13 12:00 |
1 900 SEK | 2019-01-13 11:28 |
1 400 SEK | 2019-01-13 09:19 |
1 100 SEK | 2019-01-12 21:32 |
600 SEK | 2019-01-12 19:23 |
600 SEK | 2019-01-12 19:45 |
300 SEK | 2019-01-11 22:41 |
200 SEK | 2019-01-11 11:13 |
150 SEK | 2019-01-11 07:40 |
100 SEK | 2019-01-10 20:09 |
100 SEK | Startpris |