Osignerad, höjd 31 cm, nagg på bas, Mats Jonasson, Målerås, höjd 18 cm, Kosta "Jewels" design Wärff, höjd 7 cm
125 SEK | 2019-02-03 19:36 |
100 SEK | 2019-02-02 21:28 |
100 SEK | Startpris |