Stämplat och graverat monogram. Slitage. (Längd 20,5, vikt 285g.)
1 400 SEK | 2019-02-03 11:31 |
1 300 SEK | 2019-02-03 10:15 |
650 SEK | 2019-01-31 19:24 |
650 SEK | 2019-01-31 22:09 |
500 SEK | 2019-01-31 19:06 |
100 SEK | Startpris |