Mässing. Stämplade IG, med Västerås stadsstämpel. En daterad 1779. En med buligt blad. (Längd 20)
1 000 SEK | 2019-02-03 11:59 |
1 000 SEK | 2019-02-03 12:00 |
850 SEK | 2019-02-03 11:20 |
550 SEK | 2019-01-31 21:21 |
150 SEK | 2019-01-31 18:59 |
100 SEK | 2019-01-31 18:34 |
100 SEK | Startpris |