61982. Teodor Bok (f. 1947): Skulptur

Sign. Teodor Bok samt dateret 2005. H. 14 L. 20 B. 11,5 cm.

Varunr 61982

6 Februari 2019 19:47

Utrop 1000 DKK
6% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2250 DKK

Webauktion

Köpprovision 25% Ink.moms
Slagavgift 65 DKK Ink.moms