Signerad, samt numrerad (137/360). 38 x 57 cm.
650 SEK | 2019-02-10 18:55 |
600 SEK | 2019-02-10 19:34 |
400 SEK | 2019-02-09 16:59 |
200 SEK | 2019-02-03 21:20 |
175 SEK | 2019-01-31 22:37 |
150 SEK | 2019-01-27 21:46 |
125 SEK | 2019-01-29 22:00 |
100 SEK | Startpris |