Metall, hyllplan i ekfaner, smärre bruksslitage, 89 x 33, höjd 101 cm
1 400 SEK | 2019-02-10 19:38 |
1 300 SEK | 2019-02-10 18:59 |
1 100 SEK | 2019-02-10 17:51 |
300 SEK | 2019-02-01 09:19 |
200 SEK | 2019-01-28 12:42 |
100 SEK | Startpris |